Trwa ładowanie proszę czekać ...

Naturalna herbata łagodząca katar sienny

4 maja 2021

To naturalne lekarstwo na katar sienny jest szybkie i łatwe do przygotowania, a może przynieść ulgę w wielu objawach kataru siennego. Można go pić na ciepło lub na zimno i zalecamy picie dwa razy dziennie, aby uzyskać maksymalny efekt.

Aby przygotować to lekarstwo na katar sienny, będziesz potrzebować:

  • 2 łyżki stołowe octu jabłkowego 2 łyżki stołowe Just Bee Original Raw Vitamin Honey (lub Just Bee Lemon & Ginger Raw Vitamin Honey) 2 torebki rumianku 2 torebki pokrzywy Jeden ząbek czosnku Jedna cytryna (nie jest wymagana, jeśli używasz miodu Lemon & Ginger) Kawałek imbiru wielkości kciuka (nie jest wymagana, jeśli używasz miodu Lemon & Ginger) Mała szczypta pieprzu Cayenne (opcjonalnie).

Czas przygotowania 5 minut.

Jeśli masz duży dzbanek do herbaty, to będzie idealny, jeśli nie, możesz użyć dużej patelni z pokrywką lub czegoś podobnego. Powinien być wystarczająco duży, aby pomieścić około 6 dużych kubków lub pełny czajnik wody.

Aby przygotować herbatę Hay-Fever Relief Tea, wystarczy włożyć wszystko do garnka lub patelni.

Imbir można z grubsza posiekać na 4 lub 5 kawałków, czosnku nie trzeba obierać ani siekać, wystarczy go po prostu rozgnieść i wrzucić!

Cytrynę pokroić na ćwiartki i wycisnąć sok przed dodaniem reszty składników.

Zalej czajnik świeżo zagotowaną wodą, przykryj pokrywką i pozostaw do zaparzenia na około 5 minut. Delikatnie zamieszaj, a następnie nalej sobie do kubka i delektuj się!

Jeśli chcesz wypić go na zimno w ciągu dnia, zalecamy przecedzić go do butelki lub odpowiedniego pojemnika i przechowywać w lodówce.

Jeśli uważasz, że jest nieco zbyt ostry, możesz zmniejszyć ilość cayenne do smaku lub nawet całkowicie go pominąć, jeśli potrzebujesz. Jeśli chcesz, aby był słodszy, dodaj dodatkową łyżkę miodu! Powinnaś zacząć odczuwać korzyści po kilku dniach.