Trwa ładowanie proszę czekać ...

Podrób brwi Cara Delevingne za pomocą Mini Fibers

27 maja 2022

Cherry Blooms wprowadza na rynek zestaw do błyskawicznego budowania brwi z włóknamiBy
Carla Snuggs

Pożegnaj się z rzadkimi, cienkimi brwiami dzięki zestawowi Cherry Blooms Instant Fiber Eyebrow Builder Kit. Zestaw zawiera opatentowaną kombinację naturalnych włókien i pudru w 4 odcieniach (Latte, Mocha, Espresso i Cappuccino). Mieszanka ta działa jak mini włoski, które wypełniają i budują brwi w 10 sekund. Efektem jest półtrwała formuła, która nie blaknie w ciągu dnia, a jednocześnie łatwo zmywa się ciepłą wodą z mydłem.

Zestaw zawiera 3 trwałe szablony o pięknym kształcie, dzięki którym kształtowanie brwi nie będzie już problemem. Wystarczy nałożyć cienki, gruby lub naturalny szablon, aby uzyskać perfekcyjne brwi za każdym razem.

Krok 1: Umieść wybrany szablon na brwi i przytrzymaj go. Nanieś kosmetyk na brwi od zewnątrz, od najcieńszego do najgrubszego miejsca.

Krok 2: Upewnij się, że w pełni pokryłeś cały obszar szablonu. Powtarzaj czynność aż do uzyskania pożądanego efektu.

Krok 3: Wytrzyj szablon do czysta: Odwróć i użyj na drugiej brwi. Upewnij się, że ułożenie szablonu pasuje do drugiej brwi. Powtórz krok 1.

Każdy zestaw zawiera: 1 tubkę z różdżką Fiber Brow Wand i 3 szablony (cienki, gruby lub naturalny).

Zobacz pełny rozmiar

Wskazówki dotyczące użycia Zestawu do błyskawicznego budowania brwi z włókien Cherry Blooms.

  • Włókna najlepiej nakładać na czystą i suchą skórę twarzy. Niektóre produkty do pielęgnacji skóry mogą spowodować, że włókna nie będą się trzymać.
  • Jeśli używasz dołączonych szablonów, najlepiej upewnij się, że krawędzie są jasne.
  • W razie potrzeby można je uzupełnić ołówkiem, aby stworzyć iluzję pociągnięć brwi. Wymiar tworzy wiarygodność, a to jest bardzo ważne. Jeśli nie jesteś pewna, w którym miejscu wykonać kreski, skorzystaj z szablonu Cherry Blooms.
  • W razie potrzeby możesz użyć żelu do brwi, aby nadać im ostatni wymiar. Żel to także świetny sposób na utrwalenie lub rozcieńczenie nadmiaru pudru lub ołówka we włoskach brwi.

Zakup: Cherryblooms.com

Ujawnienie informacji: Próbki prasowe zostały dostarczone przez markę/PR do celów redakcyjnych, przetestowania produktu, zrobienia zdjęć i recenzji.

Czy kiedykolwiek używałaś szablonów do brwi? Zostaw swój komentarz poniżej!