Trwa ładowanie proszę czekać ...

Dla kogo jest przydatny pyłek pszczeli?

5 listopada 2017

Przy problemach związanych z płodnością

To składnik, który będzie stymulował owulację. Szczególnie dobre efekty będzie można uzyskiwać, gdy zastąpi się cześć białek zwierzęcych w diecie z białkami pochodzącymi z pyłku pszczelego. Odgrywa istotną rolę w neurohormonalnej regulacji procesów płciowych i poprawia u mężczyzn spermatogenezę a u kobiet owogenezę, wpływa na mniejsze ryzyko poronienia.

Dla sportowców

Sprawdza się jako środek polepszający wyniki siłę i wytrzymałość. W przeprowadzonych badaniach udało się wykazać, że sportowcy, którzy regularnie stosują pyłek mają większą o nawet 40-50% siłę. Pyłek spożywany jest przez kulturystów i olimpijczyków i jest to można powiedzieć legalny doping

Dla osób, które mają problem z masą ciała

Niezależnie czy będzie to kwestia nadwagi czy niedowagi zawsze będzie można postawić na pyłek. Jest to składnik, który jest niskokaloryczny, stymuluje wypłukiwanie z ciała tkanki tłuszczowej. Ma naturalna fenyloalaninę, która będzie regulować ośrodek głodu w mózgu, u osób z nadwagą powstrzyma napady głodu i ciągoty np. do słodyczy. Gdy ktoś ma niedowagę będzie odwrotnie.

Poziom cholesterolu

Składniki pyłku pszczelego będą pozytywnie wpływać na poziom cholesterolu podwyższając poziom dobrego i obniżając poziom złego. Dzięki temu można się chronić przed chorobami serca i naczyń krwionośnych.

Walka z trądzikiem

Pozwala na walkę z oznakami trądziku. Stosowany zewnętrznie, wewnętrznie jak antybiotyk, który będzie pozytywnie wpływał na skórę, przywraca jej piękno i pielęgnuje ją przeciwdziała oznakom starzenia.

Piękna i zdrowa skóra

Działa odmładzająco i przeciwstarzeniowo

Badania jakie były prowadzone pozwoliły wykazać, że pyłek ma pozytywny wpływ na odnowę komórkową. Potrafi cofnąć oznaki starzenia jak zmarszczki, przebarwienie czy też pękające naczynka.

Poprawa funkcji intelektualnych

Pozytywnie wpływa na naszą pamięć, uwagę czy koncentrację, będzie dobrym wyborem dla uczniów, studentów w okresie zwiększonego wysiłku fizycznego.

Wspiera walkę z problemami z prostatą

Pyłek wpływa na działanie antyzapalne i dzięki temu pomoże opanować problem z częstymi wizytami w toalecie. Będzie to ważny składnik dla mężczyzn, profilaktycznie do przyjmowania po 40 roku życia.

Walka z depresją czy uzależnieniem od alkoholu

Pyłek działa również jako składnik w walce z nerwowością, rozdrażnieniem, poprawia pracę systemu nerwowego, może złagodzić głód alkoholowy w organizmie.

Reguluje pracę układu trawiennego

To świetny składnik przy biegunkach czy zaparciach, ponieważ wykazuje silne działanie stabilizujące w pracy organizmu, gdy chodzi o właściwości detoksykacyjne.